O mnie

Od wielu lat zajmuję się tematyką programowania baz danych. Programuję zarówno na bazach danych SQL Server, Oracle jak i MySQL czy PostgreSQL.  Jestem pasjonatem ciekawych zagadek i ich rozwiązań w tematyce zdobywania i analizowania danych ukrytych w sieciach tabel. 1 października 2017 roku założyłem Szkołę SQL, której zadaniem jest kształcenie nowych programistów baz danych oraz podnoszenie kwalifikacji tych, którzy już z bazami danych pracują.

Jestem absolwentem informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Systemów Baz Danych na Politechnice Poznańskiej. Rozwijając swoje zainteresowania z filozofii i teologii ukończyłem również na UAM w Poznaniu kierunek teologiczny. Jestem również absolwentem kierunku Zarządzania Projektami IT na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Mam duże doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń, kursów i indywidualnych treningów. Przeprowadziłem już ponad 150 dni szkoleniowych w różnych firmach zarówno w Polsce jak i za granicą. Moimi słuchaczami byli pracownicy firm takich jak Volvo, Raben, E&Y, GE, UBS, AI Systems, T-Mobile, Tauron Azoty, InterCars czy Credit Agricole. Głównie przeprowadzam treningi z zakresu:
– SQL (T-SQL, PL/SQL, PL/pgSQL)
– C#
– VBA (wraz z całym pakietem Office)

Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie zapraszam do skontaktowania się ze mną i omówienia szczegółów. Dla każdego szkolenia, kursu czy indywidualnego treningu przeprowadzam najpierw ankietę mającą na celu sprawdzenie posiadanej wiedzy a potem rozpisuje dedykowane szkolenie tak, aby było ono jak najefektywniejsze. Każdy trening prowadzony przeze mnie cechuje przede wszystkim bardzo duża ilość warsztatów, co pozwala szybko opanować nowe zagadnienia.

I also lead training in English.

Serdecznie zapraszam do współpracy zarówno firmy jak i indywidualnych klientów!

Pozdrawiam
Przemysław Starosta